Mp3
سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران
  • عضویت

پرشین بوکینگ ضمن احترام  برای حریم شخصی کاربران  برای رزرو هتل، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و انجام رزرو،  مشخصات هویتی شما مانند نام ، نام خانوادگی آدرس، شماره تلفن و ... مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های پرشین بوکینگ  قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند رزرو، این اطلاعات تنها در اختیار هتل مربوطه قرار گرفته، از این رو وارد کردن اطلاعات هویتی شخص رزرو کننده  مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای رزرو های سازمانی لازم است.

همچنین پرشین بوکینگ ممکن است برای ارتباط با مشتریان، داده کاوی و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی تخفیف های اخرین لحظه ای  و خدمات ارزش افزوده،  سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت و مسافرین ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه پرشین بوکینگ را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که پرشین بوکینگ تنها از شماره های رسمی که در سایت درج شده است برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پرشین بوکینگ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پرشین بوکینگ است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید اطلاع دهید.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. پرشین بوکینگ هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر با حکم قانونی که مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌ صلاح قرار دهد.

پرشین بوکینگ همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی پرشین بوکینگ و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

پرشین بوکینگ برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی رزرو هتل را به صورت راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

عضویت هتل ها

برای عضویت در شبکه پرشین بوکینگ کافی است شماره تماس خود برای ما ارسال نمایید. تیم پرشین بوکینگ بزودی با شما تماس خواهد گرفت. و مراحل عضویت را اطلاع خواهد داد. پس از عضویت هتل در سیستم تمامی پردازش رزرواسیون هتل توسط تیم Back Office و Front Office به صورت شبانه روزی مانیتور می شده و هتل شما از خدمات جانبی نظیر ارتباط با مشتری، داده کاوی و مارکتینگ به صورت کاملا هوشمند برخوردار خواهد شد.

رزرو هتل از طریق پرشین بوکینگ چه فرقی دارد؟؟

رزرو هتل در پرشین بوکینگ با استفاده از شبکه هتل مورد نظر انجام می شود لذا هیچ واسطه و اپراتوری در این میان وجود ندارد و شما به صورت آنی واچر خود را دریافت خواهید کرد این رویه در دنیا امری متداول و مرسوم است و در ایران برای اولین بار توسط مجموعه پرشین بوکینگ ارائه می شود.

پرشین بوکینگ چطور کار می کند؟

پرشین بوکینگ اولین سرویس رزرواسیون در ایران است. توسط این سرویس هتل ها و مسافرین بدون دخالت اپراتور انسانی به یکدیگر متصل شده و عملیات رزرو به آسانی و بدون انتظار جهت تایید هتل یا شخص دیگری انجام می گیرد. در این سامانه هیچ واسطه ای بین هتل و مسافر وجود ندارد و تمام تخفیفی که  توسط هتل تعریف شده است به مسافر تعلق خواهد گرفت.