Mp3
درباره ما
  • عضویت

درباره ما

پرشین بوکینگ اولین سرویس کاملاً انلاین رزرو هتل ، ویلا و اقامتگاه در ایران است.

پرشین بوکینگ تلاش می کند تا در فرایند رزرواسیون تمام واسطه های انسانی را بین گردشگران و مراکز اقامتی مانند هتل ، ویلا ،اپارتمان حذف کرده و همگام با صنعت جهانی توریسم در جهت آسان کردن سفر در ایران ماموریت خود را به خوبی انجام دهد.کلیه فرآیند رزرو هتل در پرشین بوکینگ کاملاً آنلاین و بدون واسطه در نرم افزار هتل مورد نظر انجام می شود  و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل جهت دریافت تاییدیه ی نیست و قیمت های ذکر شده نیز همان قیمت های اعلام شده توسط هتل می باشد .همچنین با توجه به ایجاد زیرساخت لازم توسط پرشین بوکینگ ، مشتریان حداکثر تخفیف داده شده توسط هتل را دریافت می نمایند.

به علاوه برای اولین بار در ایران دربعضی از هتل ها قابلیت کنسل نمودن اتاق و برگشت صد در صد پول شما (بدون کسر هرگونه کارمزد ) و همچنین رزرو هتل با پرداخت بیعانه فراهم گردیده است.

مدیر و صاحب امتیاز سایت : سید باقر هاشمی نطنزی

آدرس : تهرانپارس خیابان وفادار- خیابان خیری - خیابان 218 شرقی (قمی) - پلاک 110 طبقه اول واحد دو

 

 

 

 

عضویت هتل ها

برای عضویت در شبکه پرشین بوکینگ کافی است شماره تماس خود برای ما ارسال نمایید. تیم پرشین بوکینگ بزودی با شما تماس خواهد گرفت. و مراحل عضویت را اطلاع خواهد داد. پس از عضویت هتل در سیستم تمامی پردازش رزرواسیون هتل توسط تیم Back Office و Front Office به صورت شبانه روزی مانیتور می شده و هتل شما از خدمات جانبی نظیر ارتباط با مشتری، داده کاوی و مارکتینگ به صورت کاملا هوشمند برخوردار خواهد شد.

رزرو هتل از طریق پرشین بوکینگ چه فرقی دارد؟؟

رزرو هتل در پرشین بوکینگ با استفاده از شبکه هتل مورد نظر انجام می شود لذا هیچ واسطه و اپراتوری در این میان وجود ندارد و شما به صورت آنی واچر خود را دریافت خواهید کرد این رویه در دنیا امری متداول و مرسوم است و در ایران برای اولین بار توسط مجموعه پرشین بوکینگ ارائه می شود.

پرشین بوکینگ چطور کار می کند؟

پرشین بوکینگ اولین سرویس رزرواسیون در ایران است. توسط این سرویس هتل ها و مسافرین بدون دخالت اپراتور انسانی به یکدیگر متصل شده و عملیات رزرو به آسانی و بدون انتظار جهت تایید هتل یا شخص دیگری انجام می گیرد. در این سامانه هیچ واسطه ای بین هتل و مسافر وجود ندارد و تمام تخفیفی که  توسط هتل تعریف شده است به مسافر تعلق خواهد گرفت.